PRE NÁŠ DOM

Konferencia Ostrovy života

25.−26.9 2018|Brno|Holiday Inn

Ako zlepšiť situáciu v oblasti zadržiavania zrážkových vôd v mestách?

Prídite na inovatívnu konferenciu, ktorá má za cieľ ukázať praktické riešenia a opatrenia, ktoré pomôžu posilniť vodohospodársku sebestačnosť bytových domov a ktoré zároveň pomôžu zmierniť v mestách vlahový deficit.

www.ostrovy-zivota.eu

Archív magazínov

Kontakt

Pre náš dom, o. z.

Medveďovej 19

851 04 Bratislava

www.prenasdom.sk

www.ozprenasdom.sk

Odber magazínu

Pozor na falzifikáty, nie je Vista ako Vista

Pokiaľ opravujete balkóny alebo lodžie a obstarávate na ne zasklievací systém, dajte si pozor, aby Vám dodávateľ namontoval originálny výrobok. Na Českom a Slovenskom trhu sa nájdu napodobeniny, ktoré Vás ale môžu vyjsť pekne draho.


Ako každá úspešná vec, ktorá a presadila na trhu, aj zasklievacie systémy lákajú falšovateľov. Už dlho sa objavujú napodobeniny systémov spoločnosti Alumistr, českého výrobcu s takmer dvadsaťročnom tradíciou. Zákazníci sú často podvedení, keď im dodávateľ namiesto požadovaného originálu namontuje napodobeninu, poprípade úplne iný zasklievací systém, ale s dokumentáciou a zmluvou na vybraný originál. Papierovo je teda všetko v poriadku, ale iba zdanlivo.

Systém AluVista je totiž patentovo chránený a bytové družstvá alebo SVB sa takto veľmi jednoducho môžu dostať do konfliktu so zákonom. Spoločnosť Alumistr ako výhradný užívateľ patentov môže požadovať demontáž už nainštalovaného systému a oklamaní vlastníci bytov tak ostanú bez zasklenia a aj bez peňazí, kde im neostáva iné, ako vymáhať škodu od pôvodného dodávateľa. Tento prípad sa práve rieši v Brne.

Ako takejto situácii predísť a získať skutočne kvalitný zasklievací systém? Investori - bytové družstvá a SVB – si môžu ľahko a rýchlo overiť, či obyvatelia dostanú originál. Stačí iba kontaktovať spoločnosť Alumistr telefonicky alebo mailom. Odmenou im bude istota, že neporušujú zákon, neprídu o svoje peniaze a kupujú skutočný originál so všetkými zárukami kvality.

Viac informácií nájdete na www.alumistr.sk

Kontakt:

Showroom Slovensko

Jilemnického 4841/8

036 01 Martin-Záturčie

Návštěva po dohodě tel. +421 911 221 060 – Dušan Hipík